>  Potlač balónov

Potlač balónov

Vykonávame potlač reklamných balónikov. Nafukovacie balóniky sú jednou z najúčinnejších foriem reklamy vzhľadom na vynaložené náklady propagačné akcie. Farebné balónové pútače s vytlačeným logom, názvom spoločnosti, sú obľúbeným a efektívnym reklamným prostriedkom.

Balóny sa stali nedeliteľnou súčasťou nášho života. Radi ich máme pri rôznych narodeninách, meninách, pri narodeniu dieťatka či pri akejkoľvek inej príležitosti. Preto Vám ponúkame rýchlu a krásnu potlač od jedného kusu aj na fóliové či bublinové balóny. Potlač vieme realizovať do 30 minút

Kvalitná potlač balónov sieťotlačou

Dodávame balóniky s potlačou v tej najvyššej kvalite. Sieťotlačový tlač vytvára tučné, čisté, detailné a dobre čitateľné vzory. Dodacia lehota je spravidla 5 – 10 pracovných dní. Po dohovore je možné dodanie aj v kratšom termíne – vychádzame v ústrety vašim individuálnym požiadavkám.

Rýchla a kvalitná potlač fóliových balónov a oblečenia do 30 minút od jedného kusu

Ponúkame Vám potlač nie len na balóny ale aj tričká či autá . Jedná sa o potlač štýlom “plotrovania” . čiže nám zadáte text, alebo obrázok aký potrebujete, a mi Vám ho vytlačíme a nalepíme, prípadne nažehlíme na oblečenie a toto všetko vieme spraviť do 30 minút od potvrdenia objednávky .

Nezáväzná objednávka